Biz Kimiz

Mislina Gümüşer - İç Mimar ( Kurucu Ortak)

Lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Lisans eğitimi sonrasında Esta İnşaat&Mühendislik firmasında proje tasarımı ve uygulamaları alanında görev almıştır. Birikimleri doğrultusunda projelerinde fonksiyonların ve kullanıcı gereksinimlerinin en uygun şekilde çözülüp, daha sonra estetik değerlerle desteklenmesi gerektiği görüşündedir. Bu değerleri projelerine katarken, sahip olduğu vizyon deneyimleri ile hareket etmekte ve ele aldığı problemleri çok yönlü değerlendirmektedir.

Merve Candemir - İç Mimar ( Kurucu Ortak)

Lisans eğitimini Başkent Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı bölümünden onur öğrencisi olarak tamamlamıştır.

Eğitimdeki başarısını profesyonel-mesleki hayatında da devam ettirmeyi amaçlayan iç mimarımız çeşitli prejelerde görev aldıktan sonra kurucu ortağı olduğu Milimetrik İç Mimarlık firmasında mesleğini sürdürmektedir. Sıradanlıktan sıyrılmayı isteyen danışanlarımızın istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda zamanında ve hesaplanan bütçe içerisinde onlara fonksiyonel ve estetik çözümleri özgün tasarımlarla sunmayı ilke haline getirmiştir.